Wentylator kanałowy ML SONO 280/2400EC
Kod produktu: 15827800
ZASTOSOWANIE:
ZALETY:
  • zoptymalizowana pod względem wysokości, izolowana akustycznie obudowa
  • wysoce wydajny silnik EC ze zintegrowaną elektroniką
  • 8 wielkości o średnicach nominalnych króćców 150 do 400 mm
  • diagonalny wirnik o wysokiej sprawności
TECHNOLOGIA EC:
KONSTRUKCJA:
NAPĘD I STEROWANIE:
Napęd stanowi silnik elektryczny komutowany elektronicznie (EC) ze zintegrowanym kontrolerem i zabezpieczeniem termicznym. Silnik przystosowany do płynnej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie przy zachowaniu wysokiej sprawności. Zmiana prędkości obrotowej odbywa się poprzez podłączenie potencjometru lub innego urządzenia (sterownika) wykorzystującego sygnał analogowy 0-10V. Wewnętrzny elektroniczny monitoring temperatury chroni silnik przed przeciążeniem. Podłączenie elektryczne przez skrzynkę zaciskową zintegrowaną z obudową. Zasilanie 230V ~1, 50Hz. Stopień ochrony silnika IP54. Klasa izolacji F.